Հայաստանը՝ unBound Digital 2014 տեխնոլոգիական համաժողովում
Լոնդոնում ընթանում է unBound Digital 2014 միջազգային համաժողովը, որին առաջին անգամ մասնակցում են հայկական տեխնոլոգիական սկսնակ ընկերությունները՝ հանդես գալով երկիրը ներկայացնող ընդհանուր տաղավարով: Մասնակիցների թվում են Wicastr, SoloLearn, AVT Mobile, Instigate, Agnian, menu.am, Lionsharp, Twenty Something London, News Deeply, Gitoon կազմակերպությունները:
Հայկական սկսնակ կազմակերպությունների մասնակցությունը միջոցառմանը համակարգում և կազմակերպում է Ձեռնարկությունների Ինկուբատոր հիմնադրամը՝ Գրանատուս Վենչուրս ընկերության հետ համատեղ՝ նպատակ ունենալով աջակցել սկսնակ ընկերություններին, հնարավորություն ընձեռել ներկայանալ միջազգային ասպարեզում, ձեռք բերել նոր գործընկերներ ու ներդրողներ, զարգացնել իրենց նախագծերը:
Տեղեկացնենք, որ unBound Digital միջոցառումը համախմբում է թվային աշխարհի առաջնորդներին և սկսնակներին: Այս տարի այն միավորում է 800 ձեռներեցների, ներդրողների, տեխնոլոգիական ոլորտի առաջատարների և սկսնակ կազմակերպությունների: unBound Digital 2014-ն ունի պատվիրակություններ Չեխիայից, Լիտվայից, Էստոնիայից, Իսրայելից, Մեծ Բրիտանիայից, ԱՄՆ-ից, Իտալիայից, Ֆրանսիայից, Իսպանիայից, Գերմանիայից, Իռլանդիայից, Պորտուգալիայից, Հնդկաստանից, Հարավային Կորեայից, Հայաստանից և Սինգապուրից:

For the First Time Ever Armenia to Attend unBound Digital 2014
For the First Time Ever Armenia to Attend unBound Digital 2014  International Technological Conference
unBound Digital 2014 international Conference is being held in London. For the first time ever Armenian Startup Companies are attending this forum and are presented at the country’s booth. Participants include Wicastr, SoloLearn, AVT Mobile, Instigate, Agnian, menu.am, Lionsharp, Twenty Something London, News Deeply, and Gitoon.
The Enterprise Incubator Foundation alongside with the Granatus Ventures is coordinating the participation of Armenian Startup Companies in this event aiming to support the startups through giving them an opportunity to become visible on the international arena, acquire new partners and investors, develop their project ideas.
unBound Digital connects leaders and growth stage companies from digital ecosystems around the world. unBound Digital, connects over 800 entrepreneurs, investors, business leaders, growth stage companies and start-ups from leading digital ecosystems around the world. This year, we have delegations from Czech, Lithuania, Estonia, Israel, UK, USA, Italy, France, Spain, Germany, Ireland, Portugal, India, South Korea, Armenia and Singapore.