ԻՔ աքսելերատորի բնապահպանական քննարկում
Հարգելի քաղաքացիներ, տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ «Առևտրի խթանման և որակյալ ենթակառուցվածքների» (ԱԽՈԵ), «Ինժեներական քաղաքի Աքսելերատորի շենքի կառուցում» Ծրագրի իրականացման շրջանակներում 28.09.2023 թվականին, ժամը 11։00-ին «Ձեռնարկությունների Ինկուբատոր» հիմնադրամի գրասենյակում (հասցե ք․ Երևան, Բագրևանդ 21/1) նախատեսվում է իրականացնել հանրային իրազեկման հանդիպում՝ Ծրագրի մեկնարկի, նախատեսվող բնապահպանական և սոցիալական մեղմման միջոցառումների և այլ մանրամասների ներկայացման նպատակով։
Նախատեսված աշխատանքներին կարելի է ծանոթանալ Կապալառուի Բնապահպանական և սոցիալական կառավարման պլանում (հայերեն և անգլերեն լեզուներով)։

EC Accelerator: public awareness meeting
Dear citizens, we would like to inform you that within the framework of “Trade Promotion and Quality Infrastructure” (TPQI) “Engineering City accelerator building construction” Project implementation, on 28.09.2023, at 11:00 at the Enterprise Incubator Foundation office (21/1 Bagrevand str., Yerevan), it is planned to hold a public awareness meeting about the commencement of the Project, planned environmental and social mitigation measures, and other details.
Detailed description of the works can be found in Contractors Environment and Social Management Plan.