Պայմաններին բավարարող բոլոր հետաքրքրված անձինք կարող են մինչև 2025թ-ի մարտի 5 (ներառյալ) ուղարկել իրենց ինքնակենսագրականը [email protected] հասցեին՝ վերնագրի հատվածում նշելով՝ «ԻՔ Բանվոր»:
Հայտերի ներկայացման սույն հրավերը ներկայացվում է այս Ծրագրի համար ներկայացված Գնումների ընդհանուր ծանուցումից հետո, որը Development Business կայքում տեղադրվել է 2010թ․ հոկտեմբերի 13-ին:
Հուլիսի 17-ին դեպի Գյումրի գնացքով ուղևորություն է կազմակերպել Գյումրու տեխնոլոգիական կենտրոնում տեղակայված Դիջիթըլ Փոմըգրանեթ նորարար ստարտափ ընկերությունը:
14.07.2015
Հուլիսի 11-ից 12-ը կայացած տեխնոլոգիական ուիկենդն իսկական տեխնոլոգիական տոն էր հայկական ստարտափների ու թիմերի, ստեղծագործ և նորարար երիտասարդների համար:
10.07.2015
Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամը IBM Ինովացիոն լուծումների և տեխնոլոգիաների կենտրոնի շրջանակում կազմակերպում է իր տեսակի մեջ յուրահատուկ տեխնոլոգիական ուիկենդ:
09.07.2015
Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամը Գյումրու տեխնոլոգիական կենտրոնի շրջանակում կազմակերպում է սկսնակ ընկերությունների խթանման ծրագիր (աքսելերացիա):
24.06.2015
Հայաստանում Նորարական Լուծումների և Տեխնոլոգիաների Կենտրոնը և Ձեռնարկությունների Ինկուբատոր Հիմնադրամն իրականացնում են իր տեսակի մեջ յուրահատուկ սեմինար։
Բոլոր հետաքրքրված նորարարներին, գիտնականներին և տեխնոլոգիական ոլորտի ձեռներեցներին հրավիրում ենք մասնակցել STEP ծրագրի շրջանակում «Գաղափարից դեպի բիզնես» դրամաշնորհային մրցույթին:
17.06.2015
Գյումրու տեխնոլոգիական կենտրոնը 7-րդ դասարանի աշակերտների համար կազմակերպել է Kodu ծրագրավորման դասընթացներ, որին մասնակցել է 4 դպրոց՝ ընդհանուր քանակով 141 աշակերտ։
12.06.2015
Վանաձորի տեխնոլոգիական կենտրոնի /ՎՏԿ/ և Նորարարական լուծումների և տեխնոլոգիաների կենտրոնի /ՆԼՏԿ/ համար համակարգչային սարքավորումների մատակարարում:
03.06.2015
«Truthly»ի ծրագիրն արժանացավ դրամաշնորհի Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամի կողմից իրականացվող համաֆինանսավորվող դրամաշնորհային մրցույթում: