Պայմաններին բավարարող բոլոր հետաքրքրված անձինք կարող են մինչև 2025թ-ի մարտի 5 (ներառյալ) ուղարկել իրենց ինքնակենսագրականը [email protected] հասցեին՝ վերնագրի հատվածում նշելով՝ «ԻՔ Բանվոր»:
Ձեռնարկությունների Ինկուբատոր Հիմնադրամը Գյումրու Տեխնոլոգիական Կենտրոնի շրջանակում իրականացնում է «Փոփոխություն կրթության միջոցով» ծրագիրը:
02.11.2015
«Արտասահմանյան Ֆինանսական ծրագրերի կառավարման կենտրոն» ՊՀ–ն հրավիրում է ներկայացնելու կնքված Հայտեր Նորարական լուծումների և տեխնոլոգիաների կենտրոնի վերակառուցման աշխատանքների համար:
20.10.2015
Հայ-Հնդկական ՏՀՏ գերազանցության կենտրոնը միացել է Pearson VUE միջազգային սերտիֆիկացիոն ցանցին՝ առաջարկելով հասանելի և ապահով սերտիֆիկացիոն թեստավորում:
19.10.2015
«Արտասահմանյան Ֆինանսական ծրագրերի կառավարման կենտրոն» ՊՀ–ն հրավիրում է ներկայացնելու կնքված Հայտեր Գյումրու տեխնոլոգիական կենտրոնի բարեկարգմանն ուղղված լրացուցիչ աշխատանքների համար:
16.10.2015
Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամը և ՀՀ կառավարությունը Համաշխահային Բանկի աջակցությամբ սկսում են Հանրային Մասնավոր Համագործակցության (ՀՄՀ) ծրագիր:
13.10.2015
Հոկտեմբերի 12-ին տեղի ունեցավ Գիտության, տեխնոլոգիաների և ձեռներեցության ծրագրի (STEP) Վենչուրային կոնֆերանսը, որի ընթացքում «Գաղափարից դեպի շուկա» մրցույթին դիմած 90 նախագծերից ընտրված 26 ներդրումային ծրագրերից Scycryptor, Movie Trip, InstaJob, Tree Scale, Localz թիմերը հաղթեցին:
Հոկտեմբերի 14-ին, Ստեփանակերտի Վալլեքս Գարդեն հյուրանոցում առաջին անգամ տեղի կունենա «ԱրմԹեք Կոնգրես 2015» համաժողովի արցախյան հատուկ նիստը: Այն կմեկնարկի ժամը 11:00-ից:
11.10.2015
Հոկտեմբերի 12-ին Երևանում` Արմենիա Մարիոթ հյուրանոցում, ՀՀ Վարչապետի բարձր հովանու ներքո, տեղի կունենա «ԱրմԹեք Կոնգրես-2015» Հայաստանի բարձր տեխնոլոգիաների 8-րդ գործարար համաժողովը:
02.10.2015
Հոկտեմբերի 2-4-ին ԴիջիԹեք Էքսպո բարձր տեխնոլոգիաների ամենամյա ցուցահանդեսին Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամը մասնակցում է իր բոլոր կենտրոնների հետ համատեղ:
25.09.2015
Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամը Քրոնիմետ բարեգործական հիմնադրամի հետ համատեղ Կապանի 10-16 տարեկան դպրոցականների համար նախաձեռնել է ‹‹Տեխնոլոգիական դպրոց» ծրագիրը։
<<    <   12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22     >    >>
Հետադարձ կապ | Մեր մասին | Ծրագրեր | Ծառայություններ | Նորություններ | Հետազոտություններ | ՈՒղեցույցեր | R&D Էկոհամակարգ | ԲԼՈԳ