Պայմաններին բավարարող բոլոր հետաքրքրված անձինք կարող են մինչև 2025թ-ի մարտի 5 (ներառյալ) ուղարկել իրենց ինքնակենսագրականը [email protected] հասցեին՝ վերնագրի հատվածում նշելով՝ «ԻՔ Բանվոր»:
2016թ. փետրվարի 11-ին Հայաստանի տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտի և բիզնես համայնքի ներկայացուցիչների հետ համատեղ, տեղի ունենցավ Watson Day Yerevan 2016 միջոցառումը:
09.02.2016
Անհատ խորհրդատուի ընտրության նպատակով հայտերի ներկայացման հրավեր: Հետաքրքրվածները պետք է ներկայացնեն ինքնակենսագրական թերթիկ, ինչպես նաև այլ տեղեկատվություն:
26.01.2016
2015թ ընթացքում Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամի Հայ-հնդկական ՏՀՏ գերազանցության կենտրոնն իրականացրել է մոտ 60 կարճաժամկետ և երկարաժամկետ դասընթացներ։
Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամի Հայ-հնդկական ՏՀՏ գերազանցության կենտրոնն իրականացնում է արդի գիտահետազոտական աշխատանքներ ՊԱՐԱՄ գերհամակարգչի օգնությամբ։
22.01.2016
ՁԻՀ-ը և ԱՖԾԿԿ-ն սույնով հրավիրում են ներկայացնել փակ հայտեր ընդունելի և որակավորված Հայտատուներին Վանաձորի Տեխնոլոգիական Կենտրոնի համար կահույքի ձեռքբերման նպատակով:
20.01.2016
ՁԻՀ-ը և ԱՖԾԿԿայժմ հրավիրում են պահանջներին համապատասխանող հայտատուներին ներկայացնել կնքված հայտեր համակարգչային սարքավորումների մատակարարման մրցույթին մասնակցելու նպատակով:
17.12.2015
Հինգերորդ տարին անընդմեջ Հեքըթոն[ՅԱՆ] մրցույթը միավորում է երիտասարդ և փորձառու ծրագրավորողների։ Դեկտեմբերի 12-13-ին 250-ից ավել երիտասարդներ մշակեցին տարբեր ոլորտում առկա խնդիրների լուծումների նախատիպեր։
10.12.2015
Համաշխարհային բանկը և Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամը սահմանել են հատուկ մրցանակ այն թիմի համար, ով կմշակի սոցիալական ներառում պարունակող նորարար լուծում:
30.11.2015
«Հեքըթոն [ՅԱՆ] մանկություն 2015» մրցույթի կազմակերպիչները և գործընկերները հետաքրքիր և արժեքավոր մրցանակներ են նախատեսում նորարար և տեխնոլոգիական տեսանկյունից հետաքիքիր գաղափարներ առաջարկող թիմերի համար։
24.11.2015
Նոր և հետաքրքրիր՝ ավագ սերնդի ներկայացուցիչների համար համակարգչային բազային գիտելիքների ձեռքբերման ծրագիր է նախատեսել Հայ-հնդկական ՏՀՏ գերազանցության կենտրոնը: